Ďakujeme za podporu tejto petície proti daňovo-odvodovej reforme

Petíciu podpísalo 1160 ľudí

Zoznam podpísaných

  • Milan Švihla
  • Gabriel Slávik
  • Anna Sucanska
  • Peter Bielenský
  • Stefan Frtus – Elektrikar, Podluzany 168, 93527
  • Tomáš Priadka, Želobudza 234 962 24 Dúbravy
  • Radovan Vaško – žeriavnik
  • Julius LENGYEL – SBS
  • Božena Hrebenárová – operátorka výroby
  • ondrej pipíška – sestra
  • Jakub Nagy – študent
  • Ladislav Strnad – dôchodca
  • Mária Strnadová – dôchodkyňa
  • Boris Nagy – chemik
  • Andrea Nagyová – asistentka
  • Beata Barbasová, Trnava
  • Eva Malenovská – dôchodca
  • Darina Sršníková – stavebný rozpočtár, SNP 94,900 91,Limbach
  • iveta Dlugošová, Abrahámovce 55
  • Dana Červená – predavačka
  • Robert Lemešani – robotnik
  • Mária Miková, Bratislava
  • Štefan Szalay, Tr.SNP 69 04 11 Košice
  • Alica Pisárová – kultúra
  • Maria Mlacakova – referent
  • Róbert Friebert
  • Jana Hejdušková – učiteľka, Majakovského 19.902 01 Pezinok
  • Božena Malachovská, Bratislava
  • Viera Baranovičová, Šintavská 18, 851 01 Bratislava
  • Katarína Chytrá – poštárka
  • Ján Cerovský
  • Marta Liptáková, 98524Rovňany 31
  • Ján Lipták – Železničiar, 98524Rovňany 31
  • Mária Semelýová
  • Bohumír Sobôtka – horizontár, Vyhne 434
  • Dušan Kohút
  • Miloslava Dlábiková, Pod Sokolice 38,911 01 Trenčín
  • Ivanka Chytrá
  • Slavomir Fečke – Obchodný riaditeľ
  • Elena Riegerová
  • František Krajcár, Ing – SZČO
  • Valeria Cimermanová – robotnícka
  • Ivan Krivjaník – dispečer, Trebišov
  • Jozef Kozák – živnostník
  • ján Kočiš – dispečer
  • Julie Hrtoňová – novinár
  • Ľubo Novák – vodič, Bencúrova 12
  • Jana MATOUŠKOVÁ – ekonóm
  • Jaroslav Bucher – živnostník
  • Mária Dršková – učiteľka
  • Erika Ondrovičová
  • Štefan Urbančík – živnostník, Panelová 17, Košice
  • Ján Granec – SZČO
  • Maria Grancová – učtovníčka
  • Peter Šurda – Montážny pracovník
  • Dana Izáková – sa,kom.pracovník, Fr.Kráľa 96681Žarnovica
  • Alena Ditri – ucitelka, Za hradbami 21, 902 01 Pezinok
  • Alena Ditri – ucitelka, Za hradbami 21, 902 01 Pezinok
  • Pavol Hrnko – operator vyroby
  • Jaroslav Krempaský – SZČO, Matuškova 2 Košice
  • Peter Urbánek – vodič
  • Ingrid Bieliková – študent
  • Monika Bieliková
  • Radovan Klobušovský
  • Ludmila Iliašová – dochodca
  • Michaela Iliašová
  • Nada Iliašová
  • Ján Iliaš – automechanik
  • Alžbeta Iliašová – referentka
  • Ladislav Lengyel – podnikateľ, Cottbuská 2 04023 Košice
  • Lýdia Ševčíková
  • Renáta Minová
  • Naďa Velacková
  • Zuzana Kaderová – konštruktérka
  • Katarína Kardová, Tajovského 12, 97632 Badín
  • Anna Miškerníková – SZČO
  • Jana Rýdza
  • Peter Javorčík – technik
  • Medveď Pavol – SZČO, Mlynská 1223/20, Čierny Balog
  • Mária Medveďová – účtovníčka, Lipová 12,976 52 Čierny Balog
  • Valéria Medveďová – účtovník, Mlynská 1223/20,Č.Balog
  • Dana Švagerková – technický riaditeľ
  • Alena Gallová – referent, Krčulova 12,977 01 Brezno
  • Michal Kvitkovský
  • igor dobak – robotnik
  • Pavol Bartakovics – strojnik, Ohrady 33 , 93012
  • Jana Matochova
  • Štefan Matocha – robotnik
  • Vladimír Švec – dôchodca
  • Sona Paulinyova
  • Dana Šmahovská – referent, Svätoplukova 2, 902 01 Pezinok
  • Gertrúda Filakovská – asistentka
  • Viera Maková, Plaviarska 128, 976 65 Bacúch
  • Viera Hľadajová – sociálna pracovníčka
  • Beáta Hašková
  • Milada Lovecká
  • Miroslav Semelý, Trstin 543
  • Marcela Repaská Václaviková
  • Eva Michelčíková – ekonom, Poľná 29
  • Pavol Šátek – predajca
  • Magdaléna Podobenová – účtovníčka
  • Rastislav Kresse
  • Eva Nevedelová – učiteľ, Obrancov mieru 12, 902 01 Pezinok
  • Lukáš Geryk – Informatik
  • Marta Micháliková – sam. odb. referent
  • Miroslava Rosíková – referent
  • Erika Štulrajterová – referent verejná správa, Školská 1652/140, 97652 Čierny Balog
  • Ján Sedlák
  • Ludmila Hypšová
  • Vlasta Šimková – administrat. pracovníčka
  • Jarmila Trungelová – knihovníčka
  • Jarmila Trungelová – knihovníčka
  • Zuzana Pavlovičová – ekonómka, Rožňové Mitice 26, 913 22 Trenčianske Mitice
  • Mária Pančíková – administratívny pracovník
  • Peter Muránsky – robotník
  • Margita Lócziová
  • Jozef Bubelíny
  • Martin Muránsky – robotník
  • Ján Birka – vodič
  • Antónia Muránska
  • Jozef Čopko
  • Jana Belková – referent v samospráve, Vydrovo 83/4, 976 52 Čierny Balog
  • Jana Birková
  • Katarína Giertlová – referent
  • Pavol Hricišon – želeyničiar, Urbarska 43 Čańa
  • Sabina Hricišonová – železničiar, Urbárska43 Čańa
  • Janka Lemberkova – soc. pracovník
  • Jana Jánošíková
  • Miroslav Schimmerle – poštár, Číž 174,980 43 Číž
  • Ivana Uhlíková
  • Zuzana Kollarova
  • Peter Beňo
  • Miroslav Reiter – študent
  • Slavomir Platko – Obchodnik
  • Michal Sebedinský – železničiar, Rozkvet 2079, Považská Bystrica
  • Jan Janove – administrator, Javorova 9,979 01 Rimavska Sobota
  • Denisa Kuncová – ekonóm
  • frantisek mihalicka, lodna kn
  • Ludmila Kudamikova – robotnicka, Mala Bytca
  • Margita Vastlova – referent
  • Janka Drahoňová
  • milan jaško – dochodca, hlavná 999 90031 stupava
  • Martin Kicko – Majster sv, Dr. jánskeho 23/2,965 01 Žiar nad hronom
  • Anton Pavlotty
  • Anna Jendrálová – právnička, Sedmokrásková 4, 821 01 Bratislava
  • Marta Podhorská
  • Viera Noskovičová – referent
  • Jarmila Podstrelencová – referent
  • Adriana Pivkova
  • Kristián Pečimut – študent
  • Pavol Polák – živnostník
  • Jarmila Poláková – právnik
  • Anna Kmentová – účtovník
  • Marta Komžíková – účtovník, Trenčianska 25, 958 04 Partizánske
  • Ľubica Brtáňová – účtovník
  • Miroslav Straka – strojník
  • Ján Budinský – výrobný majster
  • Viera Budinská – referent
  • Peter Semelý
  • Renata Sobotová
  • Augustín Vozár – Technik
  • Roman Valček
  • Gabriela Emrichová ,PaedDr.
  • Jaroslav Kosna – technik, bratislava
  • Ľubica Kosnová, účtovník
  • Anna Krčová – technička
  • Helena Vargova – mzdový účtovník
  • Mária Mrvová
  • Martin Horňák
  • Jozef Meliš – samostatný referent
  • Slavomír Markovič – výpravca, Koválov č.p.46 PSČ 90603
  • Jana Kováčová
  • Miroslav Fridrich
  • peter kafka – SZČO
  • Zuzana Musilová – úradník
  • Robert Burgan – doktorand
  • daniela chlpekova – učiteľ
  • Mariana Ježíková, Trenčianske Jastrabie
  • Petra Dvončová
  • Michal Kaminský
  • Eva Laláková
  • Mária Navrátilová – ekonóm, Čmelíkova 11
  • Alexandra Vaňová
  • Jana Priečková
  • Anton Čelinský – technik, Hollého 6, 911 05 Trenčín
  • Jozef Semelý – výpravca vlakov
  • Miloš Janove
  • Lenka Hanuščalková
  • Elena Liptáková – Výpravca vlakov, 985 24 Rovňany 31
  • Zdenek Friedrich – pracovník v doprave, Jiráaskova 15, 3.p. 91702 TRNAVA
  • Andrej Lonščák – zamestnanec
  • Pavol Žofčák – hutnik
  • MILAN DVONC – ROBOTNIK
  • jarmila dvoncova – ROBOTNIK
  • Milan Marinič – živnostník, Komenského 2654
  • Mária Chovancová, Žitavská 4, 941 45 Maňa
  • Viera Grohová
  • Ružena Javorská – zamestnanec, Bielocerkevská 9, 040 22 Košice
  • JAN JANOSOV – ROBOTNIK, VELCICE 290
  • Peter Hupka – stavebný technik
  • Juraj Blazo – zivnostnik
  • Daniela Drozdová – referent odbytu, 1.mája 1452/2,066 01 Humenné
  • Valéria Plavinová – CTA
  • Igor Plavina – technik
  • Ladislav Látka – Frézar, Zolninska51 Zolná
  • Martina Hejátková – kontrolór, Pečnianska 5, 85101 Bratislava
  • Anna Zemančíková
  • Milan Šepeľa – technik
  • Milan Katrenčík, Nová Doba 505,02743 Nižná
  • Oľga Kamencová
  • Alena Harenčárová
  • Monika Gajdošíková – referent
  • anna absolonová
  • Branislav Pavlis – správca
  • Juliana Benkovská
  • Stela Behrová – SZČO
  • Vladimír Hagara – technik
  • Ivan Lednický – obchodný zástupca
  • Jarka Lednická – účtovník
  • Zlatica Skákalová – ekonóm
  • Daniela Anderleová – ekonóm
  • Miroslav Dzurák – Obchodný predajca
  • Stanislav Kurta – Veduci Skladu
  • Anna Krajčovičová – administratívny pracovník
  • Jozef Trungel – technik
  • Andrea Birasová – účtovníčka
  • Peter Mistrik
  • Oľga Veličová – ekonómka
  • Rudolf Bagín – živnostník
  • Mária Kotesová – THP, V.O 1088 Partizánske
  • Marian Chlpek – Učiteľ
  • Jana Barošová – SZČO, Aténska 12, 04013 Košice
  • Elena Maňova, Trenč.Stankovce
  • Ľubomíra Juhásová – mzdová účtovníčka
  • Peter Rampašek – technik
  • Viliam Jánošík – referent
  • Anna Majerska – col.deklarantka, Halalalovka 36 Trenčínre
  • Juraj Orviský – Technik, Slatinské Lazy 137
  • Lena Žáčiková – technička, Trenčín
  • Atila Drotar
  • Irena Gálová – asistentka
  • ondrej laczko – prevadzkovy elektrikár, Haniska 187
  • ondrej laczko – prevadzkovy elektrikár, Haniska 187
  • Marcel Letoš – taxátor, Liptovská Porúbka 59
  • Lenka Šišoláková
  • Julius Nemec – vodič, Horna Streda 490
  • Zuzana Baloghová – poštárka
  • Alena Strišovská
  • Ivan Jány – referent
  • Miloš Ličko – kurič
  • Mária Ličková – ekonómka, MDŽ 2, 942 01 Šurany
  • Anna Chmelanovaá – referent
  • Jozef Polačko
  • Jozef Polačko, Veternícka 177/82 97601 Kremnica
  • Radoslav Polačko – konštruktér
  • Jana Šrenkelová – účtovník
  • Anna Pavlačková – predajca
  • Jaroslav Šiška – Programátor
  • Jozef Birčák
  • Janka Šrenkelová
  • viera šusteková – SZČO
  • Anna Schlosserová – sociálne služby, Štúrova 127/11 Poprad
  • Marika Španková – zdravotná sestra
  • Eduard Kerestesi – učiteľ
  • Rudolf Huna – učiteľ
  • Zuzana Janeček – geodet
  • Katarína Seligová – personalista
  • Bronislava Kacvinská – učiteľ
  • Ján Hečlo, Nová 491, 032 03Liptovský Ján
  • Lubica Schmidtová – účtovníčka, Športová 503/38, 97211 Lazany
  • Viera Tkáčová, Hornádska 4, 821 07 Bratislava
  • marta slavikova – učtovnicka, mierova 24
  • marián ondrišeje, kmeťova 8 , 949 11 Nitra
  • Anna Martočková
  • vladimir balog
  • Peter Jezbera – Reprezentant, Partizánska 12
  • Katarina Gabrisova – knihovnicka
  • Ivan Misak, Ružova 33,04011 Košice
  • Lenka Királyová
  • Gabriel Király
  • Pavel Dovec – frézar
  • David Petra
  • juraj Lengyel – konštruktér
  • Helena Tištanová
  • Jaroslav Kulich, Povstalecká 14, 974 09 Banská Bystrica
  • Dáša Huntošová
  • Marián Ščepka, Pod Liehovarom 212,90636 Plavecké Podhradie
  • Petronela Očenašová – Labortes
  • Martina Maková – Zdravotná sestra, Levočská 5,04012 Košice
  • Viera Lešková
  • Alexander Mako – Stolár
  • Miroslav Šoltys, Klimkovičova 24,04023 Košice
  • Vladimír Fröhlich
  • Anna Ozaniakova, Dolny Vadičov 136,02345
  • Gabriela Rozumova – logistka
  • Margita Mindeková
  • Marcela Zimová
  • Renáta Ondrušková, Mgr. – pedagogický zamestnanec
  • Stefan Puzder
  • Miloš Simon – elektrikár
  • Dalibor Dubinak – učiteľ, Krompachy Banská 19
  • osrman jozef osrman – strojar, dca1081/36-15
  • Mária Šimková
  • Ľubomír Rabatin – kvalitár, Pražská 8 960 01 Zvolen
  • Miriam Žiaranová
  • Ružena Dvorakova
  • Miriam Žiaranová
  • Radovan Žiaran
  • Milan Žiaran
  • Danka Žiaranová – abca
  • Silvia Franková – učiteľ
  • Zlatica Kuchárková
  • Slavomír Hanes, Ing. – Technolog
  • Miloš Bajči
  • Peter Abrahám – Ing.
  • Ladislav Šebo – Konštruktér
  • Stanislav Ľupták – predseda ZO OZ KOVO
  • Jiří Škvařil
  • Miroslav Czippel, Ing. – technolog
  • Jozef Vician – inžinier kvality
  • Jozef Staniszewski – vedúci strediska
  • Arpád Hiczér, Sielnica 380, 96231 Sliač
  • Marta Zalabová – obchodný zástupca
  • Viktor Záchenský – nástrojár
  • Eva Soláriková
  • Andrea Garajová
  • Štefánia Garajová
  • Peter Garaj
  • Martin Hámor
  • Bernard Kolba – vodič
  • Vladimír Kubík – robotník
  • Miroslava Hámorová – krupiérka
  • Zlata Hámorová – účtovníčka
  • Jozef Kurimský – dôchodca, Stálicová 18, 040 12 Košice
  • igor sulík – hlupák, podradná oo, 82003 bratislava
  • Dagmar Jauschová, Smreka 26
  • Marta Spodniaková
  • Anna Briaková
  • Henrich Ťažký – robotník, Sládkovičova 40, 974 05 Banská Bystrica
  • Mariana Vondálová
  • Miroslav Ševčík – SZČO, Martin
  • Ladislav Bodnar, Kaspicka 1 040 12 Kosice
  • Anna Orviská – referent
  • Eva Hušeková – customer manager
  • Slávka Uhríková – referent
  • Alena Žoldáková – učiteľ
  • Edita Nosálová – učiteľ
  • Lucia Peniaková, Sihote 235/2, 976 96 Medzibrod
  • Alena Hroncová – právnik
  • Ján Cibuľa – dôchodca, Štiavnička 129
  • Petra Javorková
  • Martina Chlebničanová – účtovníčka
  • Soňa Kudlová – referent
  • Jana Sulyoková – referent
  • Ľudmila Tomaníková
  • Eva Žabenská – technický kontrolór, Vyhne 326
  • Darina Škantárová
  • Vladimir Kral – Projektant
  • Valéria Hromadová – účtovník
  • Ružena Szorádová
  • Alena Puškáčová – živnostník
  • Katarína Korytková – ekonóm
  • Soňa Michalíková – referent
  • Ľubica Spišiaková
  • Peter Titka – ekonóm, Drienková 14,97405 Banská Bystrica
  • Emília Tóthová – učtovníčka
  • Alena Brezová – učiteľ
  • Marián Zárecký – technik, Al.Dubčeka 7,900 21 Svätý Jur
  • Biela Vilimová – ekonóm
  • Miroslav Potančok – konateľ
  • Dagmar Bednárová – odborný referent
  • Klaudia Kontrová
  • Zuzana Gavalierová – programátorka
  • Štefan Dulík
  • Andrea Dulíková
  • jana Bartova
  • Iveta Priatelova
  • Mária Krištofovičová – ydr.sestra, Svätopluková 5,05801 Poprad
  • Daniela Mužíková, Mostní 23/8,972 51 Handlová
  • Pavel Herc, Húskova 17, 04023 Košice
  • marián varga
  • Beáta Hanuščalková – účtovník
  • Zdenka Frimmelová
  • Štefan Čuban, Partizánska 711
  • Peter Nevolny – samostatny radca
  • Anna Bubniaková – účtovník
  • Mária Krupová
  • Monika Štolcová – učiteľ
  • Anton Pullman
  • miroslav jansky
  • Richard Hankócy
  • Monika Hankócyová – oprrátor vo výrobe
  • Ľubica Sütőová – referent
  • Jana Bobulová
  • Marta Beerová
  • Anna Demkova, Krakovska 14, 04011 Kosice
  • Oľga Kitková – opatrovatelka
  • Svetlana Jurikova – manazer
  • Beata Knietlová – učiteľ
  • Miroslava Čigašova – predavačka
  • Janka Brndiarová – zamestnanec, Francisciho 806, 980 61 Tisovec
  • Michal Čigaš, Ľ.Štura 5150/64 96001 Zvolen
  • Roman Polakovič – skladník
  • Martin Šibik – technik
  • Daniel Krajcer – lektrotechnický inžinier
  • Jana Maková
  • Katarína Kendeová – ekonom, Slovenskej jednoty 17, 040 01 Košice
  • Igor Knietel – technik
  • Eva Jánošíková – účtovníčka
  • Monika Vácvalová – účtovníčka, Horská 1309/53,95806 Partizánske
  • jozef medvec – tavič
  • jozef medvec – tavič, janigova 13 košice 04023
  • Helena Králiková, A.Grznára 657/8
  • Magdaléna Tomoňová, č.78,991 09 Veľká Čalomija
  • Denisa Kondasova – výroba
  • Ján Kolena – rpobotník
  • Andrea Moravčíková
  • Róbert Seman – živnostník
  • Miroslav Čigaš, Ľ.Štúra 5150/64 96001 Zvolen
  • Robert Kovac
  • Jana Slaninova – uctovnicka05640
  • Jana Duhárová – administratívna pracovníčka
  • Michaela Zvončeková Balátová
  • Jozef Slávik – technológ
  • Janka Jalčová – štátny úradník
  • Frantisek Ujlaki – technik, Juž.trieda 34 04001 Košice
  • Murko Igor – SZČO, Kolárska 5/32, 052 01 Spišská Nová Ves
  • Slavko Madura
  • Alžbeta Dobrovodová
  • Stanislav Hossa, Gánovská 269/64, 05801 Poprad
  • Irena Škrovinová
  • Jana Ďurišová – nezamestnaná
  • Naďa Horváthová, Lesnícka 12, 053 42 Krompachy
  • dana Šimková
  • Simona Bahelková – Asistentka
  • Alžbeta Štoselová – ekonómka
  • Zuzana Tomčová – učiteľka
  • Marek Tomčo – predák
  • Petra Kollárová – účtovníčka, A. Trajana 20, 921 01 Piešťany
  • Jozef Kollár – riaditeľ odboru, A. Trajana 20, 921 01 Piešťany
  • Mária Holecová – ekonómka
  • Eva Štachová – SZČO
  • Mária Holásková, Stupava
  • Ladislav Buocik – Dôchodca
  • Ida Gálová – ekonóm, J.Francisciho 726/13, Prievidza
  • Bohus Zila – obch.manažér, Družstevná 70, 976 32 Badín
  • Martin Pavuk
  • Helena Lovecká – ekonom
  • Marián Cvanciger
  • Ján Dzurov
  • Renáta Bernátová
  • Monika Zummerová – účtovníčka
  • Pavol Šujak – THZ, 018 02 Dolná Mariková 466
  • Erika Novysedláková – účtovníčka, Sadová 2, Spišský Štvrtok
  • Jaroslav Vojtek – technik
  • Mária Tokolyova – kontrolor
  • Denisa Mišľanová – zmocnenec kvality, Gagarinovo nám. č. 13, 04012 Košice
  • Zdena Lábajová – referent
  • anna kolesarova
  • Anna Mikulová
  • Mária Švagerková
  • Anna Malecka – účtovníčka
  • Lucia Papcúnová, Hurbanova8, 036 01 Martin
  • Jozef Stiegel – dôchodca, Podháj 33, 974 05 Banská Bystrica
  • Alena Brežná
  • Veronika Tomíkova – referentka
  • Zuzana Zverinová – odborný referent
  • Jarmila Papcúnová, Donska 9,04012 Košice
  • Michal Papcún, Donská 9,040 12 Košice
  • Peter Humaj – Podnikateľ
  • Ľubomír Guga – vodič, Horná Súča 340, 91333
  • juro zaťo – technik
  • martin rybnikár – úradnik
  • Peter Lovász – dôchodca
  • jozef grman
  • Mária Burianová – mzdová účtovníčka
  • Jana Michalková
  • Pavol Zvolenský – technik, J.Reka 1038/9, 010 01 Žilina
  • slavomír Hanek – elektrikár, inžinierska12
  • Jozef Mlynár
  • Ján Oravec, Hlavná 1437/70 058 01 Poprad
  • Marta Poliaková – Robotníčka, Pod hájom-Dubnica nad Váhom
  • Miroslav Poliak – invalidný dôchodca, Pod hájom-Dubnica nad Váhom
  • Dana Škrabáková – PODNIKATEľ
  • Marta Petríkoá – robotník
  • jan majurnik – sustružník
  • jozef baranek – Robotník, Dubnica nad Váhom C.2. 96 / 64.
  • Ladislav Kopka – strojník
  • Radoslav Durný – Metalurg, Clementisova 7
  • Miroslav Šmidt – pedagóg, č.105 Turčok
  • rastislav sadiv, starozagorska27,04023kosice
  • milada Palkociová
  • Ivan Mašan
  • veronika vakonitsova
  • juraj varga
  • jozef strapko – SZČO, m.r.stefanika 22 detva 96212
  • Milan Cimerman
  • Jana Kozáková
  • Jozef Želinský – skladník, Gorlická 6, 085 01 Bardejov
  • Marianna Bencova, Sladkovičova 218 Klenovec
  • Alena Górová – szčo
  • Jozef Ptačin – techník, Medvedzie 162/44, 027 44 Tvrdošín
  • Michaela Lorincová – referentka
  • Jozef Šepitka – technik
  • lukas neznik – Zivnostnik
  • Júlia Tóbiková
  • Jozef Valečko – Riadič DZV, Aténska 12 Košice
  • marian varga, farska 162
  • Ivana Macáková
  • Emil Páleník, Inovecká 1, 053 05 Čierne Kľačany
  • Zuzana Mašanová
  • lubomir zajac – programator, p.koysa 233 01863 ladce
  • Rastislav Mádr – učiteľ, SDH 76/8 Nová Dubnica
  • Iveta Ružbacká, Húščavova 1,841 01 Bratislava
  • Zdeno Piršč – skladnik, Seč.Polianka 179 O9413
  • Zdeno Repka – technik
  • Miroslav Sykora – SZČO
  • Iva Pagáčová
  • Zuzana Kicková – referent
  • Vladimíra Benovitsová, Rybničná 61B, 83106 Bratislava
  • jan Kováč – udrzbar
  • Ján Gonda, Jána Hollého 50
  • Jozef Ružbacký – montážny pracovník, Húščavova 1, 84101 Bratislava
  • Katarína Bartová Foltínová
  • Radovan Andrejčák – Modelár , Lomonosovová 16, 04001, Košice
  • Hana Repova – sekretarka
  • Eva Šulíková – telefonistka
  • Peter Vanek – pedagóg, Mirka Nešpora 12, 908 51 Holíč
  • Ľudmila Zelinová – mzdová účtovníčka
  • Ján Fúska – Elektromechanik, Janka Krála 47,94901 Nitra
  • Števka Lukášová – administrat. pracovník, Dulkianská 50/13,Spišská Nová Ves
  • Jaroslav Zakrevsky, Hlavná 1410/25 059051 Poprad Matejovce
  • Tatiana Malovecka – účtovníčka
  • Vladimír URBAN – pedagog, Domky 177
  • Vladimír URBAN – pedagog, Domky 177
  • Viera Randová – administ. pracovník, Kútova 133,082 32 Svinia
  • Peter Čarný, Petrikovce103, 07206 Malčice
  • Katarína Čarná, Petrikovce 103,07206 Malčice
  • Magdaléna Godlová
  • vladimir rafaj – lekar
  • Eva Mašanová – účtovníčka, Igram 139
  • Jozef Burian, 913 21 Mníchova Lehota 6
  • IMRICH Richter – robotník
  • Oľga Čelková
  • Erika Vachová
  • Jozef Belák – ---
  • Kamil Slíž
  • Tatiana Šimunová – mzdárka
  • Ľuba Vargová – techn.pracovník
  • Peter Dolgoš – technik
  • Zuzana Repkovská – Masérka
  • Michal Čekel, Allendeho 76 Matejovce
  • Marek Ungrady – uradník, VYšný Ťipov 114, 094 33 Vyšný Žipov
  • Peter Michalička
  • Helena Hradečna
  • Štefan Golab – robotnik, Lorencova ý, Krompachy
  • Lubomíra Mačeková – THP
  • Apolónia Mészárosová
  • Marta Rusnáková – učtovník, 05918 Kravany 162
  • Mária Molnárová – dôchodca, Štítnik
  • Ján Lukáč – Pilčík, Slovenská 36, 052 01 Spišská Nová Ves
  • Eva Báboľová, Hnúšťa
  • Matúš Matuška, Poltár
  • Anna Mesárová – ekonomické
  • Eva Matúšková, Lučenec
  • Izabela Chovanová, Veterná 31, 979 01 S.Sobota
  • Jozef Mianovský – sustružník
  • Alena Mianovská – ekonóm
  • Jaroslav Holda – vodič
  • Darina Holdová – hlavná účtovníčka
  • Ján Bujňák
  • Pavel Mikuláš – dôchodca
  • Jozef Balog – dôchodca, Rimavská Sobota
  • Viera Bujňáková – ekonóm, Francisciho 15, 054 01 Levoča
  • Alena Karlíková – referent
  • Jozef Sýkora – THP, SKN 49, 01851 N.Dubnica
  • Štefan Žiroš – Robotník, Znievska 8, 851 06 Bratislava
  • Jarmila Sivčová – ekonóm
  • Ondrej Fabrici, Kluknava
  • Emília Hudáková – dôchodca, Lučenec
  • Ján Kolaj – dôchodca
  • Helena Kolajová – dôchodca
  • Jozef Várhelyi
  • Gabriela Sinčáková, Falkušovce 164,07204
  • Atila Fodor, Rimavská Sobota
  • Ludovit Palenik – veduci udrzby
  • Vojtech Simon, Rimavská Sobota
  • Barnabáš Balog, Rimavská Sobota
  • Eliška Holková, Rimavská Sobota
  • Alica Katonová – recepčná
  • Elena Bezáková
  • Darina Čupková – referentka odbytu
  • Zlata Tršová – recepčná
  • Priška Krahulcová – referent
  • Andrea Horniaková – referent
  • Dana Czikorová – referentka
  • Helena Krpeľanová – úradníčka
  • Jana Rojíková – referentka, Rimavská Sobota
  • Stanislav Ďurica – úradník
  • Ludmila Bobulova – asistent, Stredanska, Topolcany
  • Andrea Kobelová
  • Eva Gyurovszká
  • Beáta Antošová – účtovníčka, Javorová 7 052 01 Sp.Nová Ves
  • Tatiana Beláková
  • Ľubomír Antal
  • Tibor Slama – úradník
  • Dana Ďureová
  • Jana Majerova – uctovnicka
  • Magdalena Stullerova – ekonom
  • Mária Štucková, wuppertálska 15 040 23 Košice
  • Marta Krisova
  • Gabriel Šoltés – projektant
  • Pavel Fábry
  • Vladimír Mazúch
  • Elena Fábryová
  • Mária Bezáková
  • Karol Krišica
  • Peter Matkovič, P. Jilemnického 38, Michalovce
  • Jozefína Matkovičová, P. Jilemnického 38, Michalovce
  • Ľubomír Mikula – kontrolor
  • Eva Mihaliková, Ladožská 1, 040 12 Košice
  • Milan Kupec – sofer
  • Stanislav Kupec – invalid, Slnecna 316,97652 C.Balog
  • Martina Nemethova
  • Adriana Lehocka – vojak z povolania
  • Zuzana Lehocka – Statny zamestnanec
  • Anna Lehocka – ucitelka
  • Margita Lehocka – dochdca
  • Ľubomír Kleštinec – úradník
  • Jan Lehocky – dochodca, Slnecna 317,97652C.Balog
  • Anna Pancikova – dochodca
  • Denisa Komorníková – referent
  • Stefan Murin – robotnik
  • Rozalia Kostialova – dochodca
  • Pavol Kucerak – robotnik
  • Zuzana Kucerakova – THP
  • Stefan Murin – robotnik
  • Marta Murinova – sekretarka
  • Anna Stromkova – Dochodca
  • Slavomir Stromko – thp
  • Anna Cellarova – dochodca
  • Igor Dobrota – Manazer
  • Dušan Štefáni – technik3889, Sputnikova 10 Košice
  • Maria Kostialova – zdravotna sestra
  • Martina Kostialova – planovac
  • Pavol Kostial – robotnik
  • Viera Zajacová – technik
  • Radoslav Kostial – robotnik
  • Simona Schuszteková – právnik
  • Katarína Krastenicsová
  • Pavol Kostial – robotnik
  • Pavel Kúš
  • Miroslav Markovič – štátny zamestnanec
  • Ida Markovičová – fakturantka
  • Ján Jurík – technik, Dubnica nad Váhom, Pod kaštieľom 636/24
  • Ľuba Backová – ekonóm, Dubnica nad Váhom, Kollárova 1307/31
  • Ján Stískal, SNP 3265/7, 91601 Stará Turá
  • Ján Stískal, SNP 3265/7, 91601 Stará Turá
  • Viera Zálešáková –
  • Erika Kuceková – administratívny pracovník, Mládežnícka 25, 984 01 Lučenec
  • Peter Švec
  • Viera Vaculová – dôchodca
  • Katarína Švecová – administr.pracovníčka, Zvolenská 10, 949 11 Nitra
  • Pavol Adámek, Rudník 221, 906 23 Rudník
  • František Repkovský, Moskovská 22, 974 04 Banská Bystrica
  • Ľudovit Páleník
  • ján kojnok – Vodič, L.Svobodu 28/6 Rim.Sobota
  • Anton Mifka
  • Jozef Rossa – technik
  • Olga Rossová – THP, Banská Bystrica
  • Augustín Pecko
  • Vladimír Filipča – vedúci pracovník
  • Rudo Brázdovič
  • Tomáš Tóth
  • Ján Benkovič – Živnostnik
  • Peter MIzner – skladník
  • Denisa Gálová – mzdová účtovníčka
  • Emilia Sikoraiová
  • Ľubomír Fabriczy – robotnik, dolina58 05551Velký Folkmar
  • Milos Kanjak – Prekladatel, Na pasekach 8, 83106
  • Jana Ladiková – skladník
  • Siónia Hlinková – dôchodkyňa
  • Marta Horská – referentka
  • Miroslav Mišík – IT, Dolný Lieskov 301
  • Anna Kőszeghyová – ekonom
  • Františka Vojdulová – ekonómka
  • Mikulko Dzurinda – prevádzač, Tam dole 66-6, 365 12 Čertovica
  • Juraj Ondrejka – zámočnik
  • Barbora Bellušová – student VŠ, Lužňanská 188,034 73 Liptovská Osada
  • Valér Kulisievič
  • Vanda Petríková – klientský pracovník, Jána Šimka 24/5,03601 Martin
  • Daniela Hirková – prednosta stanice
  • Lubica Hájeková – administratíva
  • Oľga Čelková-Mikluščin
  • Tomáš Pidych – študent, T. Ružičku 9, 010 01 Žilina
  • Jaroslav Miniar – skladník
  • Slávka Hippová
  • Július Cigánik – technik, Kuzmányho923
  • Vladimír Šebo – filozof
  • Milan Paule – informatik
  • Michal Kováč – poštovy doručovatel, Okružná 2060/6, 026 01 Dolný Kubín
  • Miroslav Beňo
  • Eva Nagyová – referentka
  • Ján Štolc, Bystrická 12, 902 01 Pezinok
  • Robert Dilik
  • Mária Sochovičová
  • Lenka Sochovičová – manažérka
  • Katarína Sochovičová – krajčírka
  • Pavol Sochovič – projektant
  • Peter Sochovič – špecialista
  • Peter Černický
  • GITA RAJKOVICOVA
  • Barbora Pršalová, Víťazstva 20, 013 25 Stráňavy
  • Jiří Janouš
  • Katarína Marková
  • Cyril Jackovič – dôchodca
  • Vanda Janoušová – ekonóm
  • Katarína Speváková – pokladník
  • Vladimír Paučo
  • Ľubica Svoreňová
  • Igor Šimek – SZČO
  • eva sikulova – sluzby
  • Andrej Oczvirk – sestra
  • Roman Pecler – Technik, Smreková 10, 010 07 Žilina
  • Juraj Prudký – mzdár
  • Adam Čatloš – referent
  • Ján Velebný – pracovník v obchode
  • Attila Tóth – Študent
  • Ivan Piroš – kuchár, 1. mája 2053/5, 069 01 Snina
  • Mária Pirošová – ekonom, 1. mája 2053/5, 069 01 Snina
  • Radoslav Ivan
  • Miroslav Bičan
  • Lucia Frisová – zdravotná sestra
  • Jaroslava Vanyová, 913 21 Mníchova lehota 174
  • Věra Jarekova – sestra
  • jozef jarek
  • Jarmila Zápotočná – Opatrovateľka, Západ 1142/27, 028 01 Trstená
  • Dominika Zápotočná – študent, Západ 1142/27, 028 01 Trstená
  • Daniel Zápotočný – nezamestnaný , Západ 1142/27, 028 01 Trstená
  • Martin Zápotočný – Podnikateľ, Západ 1142/27, 028 01 Trstená
  • Tatiana Kovárová
  • Jaroslav Kordek ml.
  • Mária Kordeková, A.Bernoláka 2206/20
  • Jaroslav Kordek
  • Roman Dodek – robotník
  • SVETLANA dodekova, thurzova 972/18
  • Dušan Dávid – lesný technik
  • Ivan Mikloš – zlodej
  • Darina Pecková
  • Augustín Pecko
  • Karol Vnuk
  • Viera Petrášová – upratovačka
  • Margita Benčová, Nová Baňa
  • Katarína Dávidová, Ing. – ABT, TPO
  • Dušan Halas – Manipulant, Komenského 2651/1 Snina
  • Zuzana Zahumenská
  • František Pavlík – strojník
  • Jana Pavelkova
  • Veronika Pavelkova
  • Róbert Kucmen – Grafický dizajnér, Školské námestie 398/7, 906 38 Rohožník
  • Daniela Ondrusová – predavačka
  • Svetlana Milová – právnička, Vajanského 13 Michalovce
  • Daniela Vasilenková – Mzdová účtovníčka
  • Mária Švajková – ekonómka
  • Jana Staňová – kontrolórka
  • Mária Štvrtecká – mzdárka
  • Mária Štvrtecká – mzdárka
  • Tomáš Polák
  • Gabriela Tóthová – Referentka
  • Emília Štofirová – ekonómka
  • Judita Potocka
  • Eva Susová – referent
  • Anna Majerská – colná deklarantka, Halalovka 36 Trenčín
  • Slavomir Fučo – rodičovský príspevok
  • Radomir Cvinar – szco, Mat.slov. 2 ,Presov
  • Marek Ivaniš – realitný maklér
  • Silvia Rajčanová
  • Jaroslav Rajčan, S. Chalupku 14
  • Marcel Hromnik
  • pavel bilicky – kuchar
  • Richard Pulman – IT špecialista
  • Patrik Šarvaic – Ved.stroj.údržby
  • Pavol Horváth – referent
  • samuel petro – technik
  • Miroslav Kováč – Predajca
  • Martin Spál – Predajca
  • Ľubica Styková
  • Jaroslava Repáňová – sekretárka
  • Andrej Šarvaic, Bohdanovce nad Trnavou 45, 919 09
  • Janka Papierniková – referent, Mierové námestie 28, 914 41 Nemšová
  • GITA RAJKOVICOVA
  • GITA RAJKOVICOVA
  • Renáta Dobrodenková
  • Ľudovít Grekčo, Skllárska ul.506/23, 987 01 Poltár
  • Ľuboš Klučka – referent
  • Martin Bak – študent
  • Ján Lúdik – Predajca
  • Michal Dargaj – sústružník
  • peter milinský – zdravotník, Báč 155
  • Ivan Ivančík – živnostnik, Malinovskeho1156/1 Partizanske 95806
  • Dušan Jančar – živnostník, Kostolecká 23A, 922 21 Moravany nad Váhom
  • Beatrix Fatranská – content editor, Dunajská 60, 81108 Bratislava
  • Tomáš Hipp
  • Miroslav Bartolen – policajt
  • JITKA PODUSELOVA – KRAJCIRKA
  • Martin Vandzura
  • Viliam Jánošík – referent
  • ALEXANDER šúRY, cSL.PARASUTISTOV 15, 83103 bRATISLAVA
  • Štefan Árendáš
  • marcel babiar – vodič, hlavna,66,07616 úpor
  • ANTON JANíK – PREDAVAč, HOLíčSKA 3,85101BRATISLAVA
  • Helena Žitňanská – skladník
  • Marián Záchenský
  • timea toporova
  • peter javnicky – keramicky zvarac
  • Zuzana Surovčíková
  • František Bitto – IT
  • Božena Svedoníková – mzdová referentka
  • Rastislav Rogel
  • Martin Mokos
  • Ladislav Handura
  • Miro Sloboda
  • Ján Greguš – zamestnanec ŽSR
  • Jana Jobbová – účtovníčka
  • Štefan Ondica – zamestnanec
  • Frantisek Nemeth – projektant, Elektrarenska cesta 12
  • Katarína Gazdágová – bankový pracovník
  • Svetlana Takáčová
  • Marek Štofaník – živnostnik
  • Michal Kaman – manipulant
  • Martin Janičák – živnostník, Hollého 51 Žilina
  • Mária Mihalíková – I.T. analytik, Bratislavská 6/280,010 01 Žilina
  • Vladimír Mihálik – Podnikatel, Bratislavská 6/280,010 01 Žilina
  • Peter Pavlasek – robotník, Velka Okruzna 1104/75, 958 01 Partizanske
  • Robert Pavlasek – manažér
  • Helena Némethová
  • Palo Kovo
  • Jan Frater – Informatik
  • Štefan Pivka – rušňovodič, Vinohradnícka 4,99122 Bušince
  • Lucia Krahulcová – študentka vš
  • Mária Krahulcová – inval. dôchodkyňa, Fučíkova 626/18
  • Ján Krahulec – železničiar
  • Alexander Bubák, Mgr. – učiteľ
  • Rudolf Kotrčka
  • Richard Kister – skladník, Prievozská 35, 821 09 Bratislava
  • Tatiana Kopúneková – účtovníčka, Hliníky 45, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
  • Bibiana Bočkayová – účtovníčka SZČO, Spartakovská 9, Trnava
  • Andrea Tradžíková
  • Jarmila Malíková – konzultantka
  • Daniel Abaffy – informatik
  • Alica Gerhátová
  • Věra Švachová – dôchodkyňa, 916 41 Dolné Srnie 340
  • Bohuslav Stanislav
  • Beáta Žuffová
  • Mária Súkeníková – učtovníčka
  • Peter Gontkovič, Komenského 12, 059 21 Svit
  • Mirka Balajová
  • Herman Gál – živnostník, Donská 1, 04012 Košice
  • martin adam – živnosnik, Safarikova 588/3, 09302 Vranov nad Toplou
  • Matúš Firda
  • Darina Borovská – admin. pracovník
  • Michal Šanta – technik
  • Patrik KRUPSKÝ – Pomocný pracovník, Okružná 1694/2, 078 01 Sečovce
  • František Schiffer – Produkčný, Legerského 4, 83102 Bratislava
  • Ivana Ďuranová – barmanka
  • jozef pinér – skladník
  • milan Štefánik – technik
  • mária ďuranová – sklad.účtovník
  • Emília Kraicová, Bernolákova 6, 919 21 Zeleneč
  • Monika Kudlová
  • Eva Morvayová – účtovníčka
  • Stanislav Dancák
  • Jana Babjáková – geodet
  • Katka Kriváková – personalistka
  • Emília Povalačova – radca
  • Tomáš Krajan, Vodárenská 100, 92101 Piešťany
  • tomas kanuch, nizny hrusov 35,okres vranov nad toplou
  • Katarína Adamová, sídl. 1. mája H 65/19
  • Lucia Adamová
  • Vladimír Mekyňa – technik
  • Anna Krajčovičová
  • Žaneta Ďuranová, S.H.Vajnského64,Nové Zámky
  • Aneta Cupkova – Vsetko
  • viera strnadova, topolcianska 5, 85101 bratislava
  • Bc. Anton Bujna – OVRL
  • Denisa Kokošková
  • Bc. Eduard Bujna – gastronómia, študent
  • Dušan Švacho – robotník, 916 41 Dolné Srnie 340
  • Jozef Šoltýs – živnostník
  • Peter Tatarka – operator vyroby
  • Milan Carvaga – Unix support
  • Michal Palenik, Sv.Martina 8,91935 Hrnciarovce n/P
  • p f
  • jozef kuba
  • Veronika Ladňáková
  • Darina Tomajková – grafička
  • Jana Hart
  • Matúš Bankovič
  • Štefan Škrabák – dochodca, Topolčianska 5, 851 05 Bratislava
  • Ivan Jahôdka – zvárač
  • Mária Gočalová – opatrovatrľka
  • Mária Říhová – evident
  • Libuša Hrnčiarová – ekonómka
  • Marián Katula
  • Jan Behun – casnik
  • Frantisek Tulic, Bjornsona2,97101 Prievidza
  • Matej Olsav – Skladnik
  • Michal Lackovič – Informatik, SNP 782, 972 47 Oslany
  • Andrej Majling – policajt, Rázusova 14, 974 01 Banská Bystrica
  • Ivana Majlingová – učiteľ, Rázusova 14, 974 01 Banská Bystrica
  • Michal Adame – nezamestnaný
  • Eva Tóthová – účtovníčka
  • Martin Rusnák – Skladník
  • Anton Čekan ml.
  • Martin Horváth – kontrolór
  • Lenka Mihaláková – obchodná asistentka, Hlavná 184,086 14 Hažlín
  • Ľubomír Jurika – predajca
  • Tomáš Tarbaj – študent, Hrabkov 23
  • Marian Valenčik – pracovnik v elektrotechnike, Maurerova 24 Krompachy 05342
  • Lubor Ulbrik – Dizajnér v kúpeľňovom štúdiu
  • Jaroslava Mihalakova – student
  • Tomáš Michal Babják – vysluhový dôchodca, Svidník
  • Kvetoslava Kulisievičová – referent
  • Rastislav Kačmarík – manažér
  • Miroslav Doros ml., Mirka Nespora 35, 080 01 Presov
  • Jozef Andráš – študent
  • Patrik Balko – Podnikateľ, Chotčanská 114/40, 091 01 Stropkov
  • Soňa Sedláková – referent
  • Dalibor Čičala – Správca IT
  • Daniel Daniš – Výskumný pracovník, Šípová 3 ,91701 TRNAVA
  • Drahomír Jurkas
  • Ondrej Šoltýs
  • Anton Majer – technik
  • vladimír szabo
  • Marta Mydliarová – účtovník, 03472 Liptovská Lúžna
  • helena Bellušová – účtovník, 034 73 Lipt. Osada 29
  • Michal Likavčan – výrobný pracovník
  • Jaroslav Sianta – technik, Bohdanovce 78
  • Adriana Tichoňová – asistentka
  • eva chlupova – referentka
  • Katarína Vodilová
  • Miroslav Batik
  • Janka Tokárová – účtovník, Nová Doba 483/19, 02743 Nižná
  • Peter Sanitra – podnikateľ
  • Samuel Kovalčík – študent
  • Mikuláš Ptašinský – dizajn inžinier
  • Miroslav Rambousek – robotník
  • Ivan Kúdola – projektant
  • Peter Ivanič – študent, Tatranská 4,974 11 Banská Bystrica
  • Františka Kováčiková – ekonómka, ul.Slottova 945/7, 015 01 Rajec
  • Miroslav Klimo – Cnc operátor
  • Eva Rubcovová
  • Jozefína Némethová – opatrovatelka
  • Jakub Németh – študent
  • Michal Kvas – technik, SNP 1201/20, 026 01 Dolný Kubín
  • peter tarko – robotnik
  • Jana Kaliská
  • Ľubomíra Ševčíková – laborantka
  • Matúš Sršeň – študent
  • Jozef Sršeň – profesionálny vojak
  • Dana Sršňová – konateľ spoločnosti
  • milan šujanský – kuchár, mazúra 26, 036 01 martin
  • Tomas Bednarik – Programator
  • Jaroslav Adamec – živnostník
  • Simona Zvirinská
  • Peter Ľupták – informatik
  • Denisa Zelenayová – študent
  • Matúš Datko – Chemický inžienier, Ludvika Svobodu 21, 058 01 Poprad
  • Martin Slachta – nezamestnany
  • Emil Peterský – Dôchodca
  • Zdena Viziová – referent
  • Ľubica V – živnostník
  • Ján Jadrončík – elektrotechnik
  • Fero Jakubík – stolár, Neslušská cesta 925
  • Ľubor Perháč – finančný virtuóz
  • Peter Hric – odborný radca
  • Peter Legény – zamestnanec ŽSR, Hrebíčková 36 Nové Zámky
  • Sona Petrakova – predavačka
  • Miroslav Cigánik – sbs, Partizánska 1283/20, 01841 Dubnica nad Váhom
  • Peter Kubizna – Chemik
  • Bea Bellušová – mzdová účtovníčka, 034 73 Lipt. Osada
  • Slavomír Guráň – dôchodca
  • Ján Rofár – Výskumník, Revolučná 2820/C31 Kysucké Nové Mesto
  • Patrik Nota
  • Vladimir Fulmek – poškodený SR
  • Marcela Giertliová – asistent
  • Iveta Šimúnová – analytik, 026 01 Dolný Kubín
  • Michal Kašicky – zivnostnik
  • Vladimír Veselý – robotník, Tománkova 2
  • Alena Lašutová – dôchodkyňa, Krosnianska 23,040 11 Košice
  • Igor Cagáň – predavač
  • ĹUBOSLAV DERER – SZČO, Stara Kremnička 243
  • Ján Viazanička – marketing, Tulská 9, 974 04 B. Bystrica
  • Ondrej Hronec – SZČO, Tulská 21,97404,Banská Bystrica
  • Elvíra Švorcová – ekonom
  • Jozef Rejko – SZČO
  • dalibor rybar – banik
  • Roman Melicher – lesnik
  • Ján Píš – Baník, Bojnická ,97217 Kanianka,
  • Jozef Janiga – nezamestnaný, čoskoro SZČO
  • Zuzana Janigová – nezamestnaná
  • Adriana Veselá – sestrička, Hagarova 11, 831 51 Bratislava
  • Dušan Veselý – risk manažér, Hagarova 11, 831 51 Bratislava
  • Michaela LENCIOVA – PREDAVAC
  • Tibor Lehotkai – banik
  • Ivana Popovičová
  • Jozef Beňadik – banik, Dúbravská 1/17, 971 01 Prievidza
  • marian turčan – elektrikár
  • Laco Lipták – živnostník
  • Lukáš Sekerák – operator vyroby
  • martin hanmdlovic – robotnik
  • Martina Kurtišová – technik
  • Alojz Selucký – dôchodca
  • Peter Kurtiš – stolár
  • Ivana Ďurčiová – predavačka
  • Mária Ďurčiová – šička
  • Pavol Ďurči – strojný zámočník
  • Mário Niko – geodet
  • Lívia Šoková – ekonóm
  • Blanka Niko Fereje – zdravotnícky laborant
  • Lívia Šoková – ekonóm
  • Gréta Selucká – personalistka, Strážovská 1171/15, 957 01 Bánovce nad Bebravou
  • Miroslav ČUJ – robotník, Jilemnického 6, 052 05 Spišská Nová Ves
  • františek majersky – vlakveduci
  • Martin Benetin – študent
  • Eduard Mihalik – živnostník
  • Miroslav Dobrančin – inv.dôchodca
  • Rudolf Tholt – konateľ
  • Marta Vorčáková – referent
  • Michal Macko – Elektrikár
  • Beata Kopčanová – učiteľka
  • Jozef Hmeľár – SZČO
  • Patrik Straka – policajt, Mládežnícka 21, Banská Bystrica
  • Zuzana Holečková – lekár
  • Dana Bugárová – dipečérka
  • Michal Munda – operátor výroby
  • Michal Chladny – Skladnik, Dolny Jelenec 189
  • Ján Tomášek – technik
  • Stanislav Benko, Povstalecka 8, 974 09 Banska Bystrica
  • Nadežda Genderová, Demänovská 8,031 01 Liptovský Mikuláš
  • Otto Gender – výtvarník
  • Alojz Hudák – robotnik
  • stanislava vetešková – účtovníčka, moldavská ul.13, 821 03 Bratislava
  • Marta Bílská – živnostník, 966024 Janova Lehota 73
  • Lenka Holla – IT
  • Zuzana Zatráková – špecialista pre export
  • Daniela Kubalcova – casnicka
  • Gabriel Batista – student
  • Tomáš Lámi – predajca
  • Katarína Chabrečeková – materská
  • Martin Chabreček – robotník
  • Helena Kurtišová – dôchodkyňa
  • Jan Šebela – Elektrotechnik, Líščie údolie 67 841 05 Bratislava
  • Gabriela Decká – zdrav.sestra, Mládeže 401,Dolný Hričov
  • Tomas Immer – projektant
  • Marián Hudec – THP, Tr. Teplá
  • Martina Carnicka – specialista procesov
  • Dominika Hamšíková – študentka
  • Renata Hamšíková – manager
  • Anna Pokorná – redaktorka
  • Ľuboš Hamšík – Technik
  • Jana Kaľavská – administratívny pracovník
  • Vladimír Pazdera – strážnik
  • Igor Pazdera – nezamestnaný
  • Jana Franklová – učiteľ
  • Marián Kováč – študent
  • Tomáš Pjaták – skladník
  • Miroslav Hornung – technik
  • Jarmila Môciková – SZČO
  • Vladimír Pavlík – dôchodca
  • Marian Vrabec – Farmaceutický reprezentant, Mateja Bela,2393/9,Zvolen 96001
  • Oľga Zelenáková – dôchodca
  • Laco Sekman – skladník
  • Tomáš Paprcka – elektro projektant, Cesnakova , Zvolen
  • Miro Sloboda – pedagog
  • Veronika Blahová
  • Katarína Zezulová
  • Pavol Kuvik – konštruktér
  • Slavomír Horánsky – mechanik
  • Marika Tomková
  • Karol Király – SZČO, Macharova 11, 851 01 Bratislava
  • Matus Sopko – SAP administrator, Harangovska 355/94,09414,Secovska Polianka
  • Lubos Repaty – programator, A. Mraza 2, 82103 Bratislava
  • Katka Repata – knihovnik/prekladatel
  • Zdenko Koula – operator CNC
  • Renáta Vongrejová – referent, Hlaváčiková 4 841 05 Bratislava
  • Erik Gubančok – Konštruktér / Projektant
  • Erik Gubančok – Konštruktér / Projektant
  • Matej Lada – kultúrno osvetový referent
  • Martin Zápotočný – Podnikateľ, Západ 1142/27, 02801 Trstená
  • Jakub Ondračka
  • Michal Adamec – PC technik
  • Zuzana Kolářová – obchodný zástupca
  • jakub pollak
  • Juraj Suja – Procesný technik, Katarínska Huta 40
  • Erika Vrabčeková – referent
  • Štefan Comba – Projektant, Špitálska 41, 054 01 Levoča
  • Alžbeta Kakašová,Ing – dôchodca
  • Roman Bagoš – technik, Amurská 7, 04012 Košice
  • Zuzana Pappova – účtovník
  • Zuzana Plšková – administratívny pracovník, Eisnerova 44, 84107 Bratislava
  • Tomáš Figa – učiteľ
  • dušan uškert – administr. referent
  • Ľudovít Kakaš – dôchodca, Tajovského 30/55 ZH
  • Jan Kucera – zivnostnik, Budatinska 21, 85105 Bratislava
  • Lenka Suchoňová – asistentka
  • Jana Zámečníková – štátny zamestnanec
  • Martin Žužič
  • Mária Dolníková – asistentka
  • Juraj Havetta – projektant
  • Miroslav Orolím – účtovník
  • Vladimír Kahan – Technik
  • Robert Lenko – ja, zvolenska 17 036 01 Martin
  • Rudolf Matuščák – živnostník, Slovenského 23, 04001 Košice
  • Dáša Sziglová – riaditeľka zemegule a ministerka zemetra
  • Peter Obžera – študent
  • Vladimir Mitunik, Gastanova 19, Zilina
  • Janka Kavecká – živnostníčka
  • Peter BRTAN – elektrotechnik
  • Ferdinand Kalapicinsky – šaman, Prokopa Velkeho 41, 81103 Bratislava
  • Milan Javorský – študent
  • Viera Vojtková
  • Marián Orávik – IT, Stefánika 589/66, 90701 Myjava
  • Branislav Kopča – štátna správa
  • Jozef Oskoryp – politológ
  • Iveta Szaniszlóová – SZČO
  • Pavol Kardoš – hasič
  • Viera Bučková – Predavačka
  • Libor Kňazovický – Ekonóm
  • Petr Skubal
  • Ľudovít Píši – robotník
  • Ján Malý ml. – nezamestnaný, Bernolákova 1014, 093 01 Vranov nad Topľou
  • Jakub Horun, Dobrianskeho 1555/80 , 06901 Snina
  • Juraj Husár – Obecny zamestnanec, Sedliská 61, 09409
  • Mária Husárová – opatrovatelka, Sedliská 61, 09409
  • Lukáš Husár – Lesy SR, Sedliská 61, 09409
  • Stanislava Červeňová – SZČO
  • Jan Varga
  • Jana Pigošová
  • Miriam Čekalová, Holasická 11
  • Vladislav Hruz, okruzna 117, 9600 Zvolen
  • Jana Mitasová – ekonóm
  • Ján Mikuš – projektant
  • Stefan Brendza – Policajt
  • Ľubomír Greštiak – štátny zamestnanec
  • Eleonóra Macková – ekonóm
  • Karol DANIEL – Logistik
  • Lukáš Semančík – Pracovník v elektrotechnike
  • Tomáš Galanda
  • Marián Chovančák – predavač, Markušová č.3, 040 11 Košice
  • Nadežda Zelenayová – SZČO, Dudvážska 45, 921 01 Piešťany
  • Juraj Chandoga – Ekonóm
  • Juraj Chandoga – Ekonóm
  • Zuzana Bukovská – účtovníčka
  • Rudolf Ženiš
  • Michal Timko – Grafik, Tajovského 18
  • Ľubica Jurkovičová – účtovníčka
  • Július Kováč – agronóm
  • Ján Novák – notár, Piflova 15
  • Jozef Jurík



Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne